0
Your Cart

O nás

Vítejte ve světě svatební floristiky, květinových doplňků a dekorací. Tvoření mi dělá radost, a proto se snažím, aby všechny mé výrobky působily úžasně až senzačně, tedy „cool“ = Coolnička.

SVATEBNÍ KYTICE A KOMPLETY:

Vytvářím jedinečné svatební kytice a celé komplety pro váš svatební den. Kytice váži z kvalitních látkových květin a různých přízdob. Používám také konzervovaný eukalyptus, ruskus a i další přírodniny k docílení co nejreálnějšího vzhledu kytic. V nabídce mám i svatební doplňky – korsáže, podvazky, vlasové ozdoby, květinové náramky, dekorace na slavobrány aj.

VONIČKY – KYTICE A KOMPLETY ZE SUŠENÝCH KYTIČEK:

Pro milovnice čistě přírodního stylu nabízím vazby kytic ze sušených květin, travin a přírodního materiálu. Součástí nabídky jsou i zde doplňky – korsáže, vlasové ozdoby, dekorace na prstýnky aj. Tyto kytice lze uvázat v období června až září. U větších svatebních kompletů doporučuji bezplatnou rezervaci termínu (kapacita i zásoby jsou omezené) a vzhledem ke křehkosti i osobní odběr v Praze nebo na naší chalupě Pecka u Nové Paky.

Balíčky odesílám Zásilkovnou na vyzvedávací místo, osobní odběr je možný v Praze (Strašnice nebo Záběhlice) po předchozí domluvě. Kontaktovat mě můžete na info@coolnicka.com nebo volejte 603372291.

Vždy se snažím maximálně vyjít vstříc vašim představám a ladím detaily tak, aby vše pro váš svatební den bylo dokonalé. Přeji vám pohodové svatební přípravy a těším se na naši spolupráci.

Dita Felgrová, MBA